Láska k prírode

Využívame to najlepšie, čo príroda môže ponúknuť, začlenením svojich predností do viac ako 150 produktov prostredníctvom štandardizovaných aktívnych fytoterapeutických prísad, výberom najkvalifikovanejších partnerov pre výrobu a kontrolou každého kroku výrobného reťazca, aby sme zaručili najvyššiu

úroveň bezpečnosti pre spotrebiteľa.

Naše metódy sú založené na bylinkárskych tradíciách, ale s pomocou nových technológií vykonávame dôsledný vedecký výskum zameraný na vývoj inovatívnych, účinných a bezpečných výrobkov, ktoré tiež spĺňajú naše etické princípy.

Posilňujeme zdravie cez výskum 


Dodávame najlepšie „koncentráty pohody“, ktoré príroda môže ponúknuť z hľadiska zdravia a krásy, bez toho, aby ich kontaminovala alebo poškodila.

Kvalita sa uprednostňuje pri každom výrobku, ktorý vyvíjame. Táto kvalita sa dosahuje uplatňovaním výskumu a vedeckej prísnosti vo všetkých fázach, ale aj správnou kombináciou a synergiou medzi zložkami, aby sa optimalizovali ich vlastnosti.

 Prísny k sebe

Sme prví, ktorí vyskúšali naše produkty. Toto je iba jeden z mnohých krokov, ktoré sa týkajú testovania a doladenia najlepšieho vzorca z hľadiska účinnosti. Sme prísni vo všetkých fázach a iba vtedy, ak sa produkt ukáže ako bezpečný a efektívny, ponúkneme ho našim zákazníkom.