Ansileve - život bez úzkosti

Emocionálny pokoj: kľúč pre reštart

Súčasná situácia, má vážne následky na fyzické aj psychické zdravie všetkých. Naša každodenná rovnováha a návyky boli pozmenené. Museli sme sa „prispôsobiť“ situácii, ktorá nie je prirodzená  

Ľudia v strese

Podľa prieskumu, ktorý uskutočnila Talianska rada psychológov, sa 63% populácie definuje ako „veľmi alebo dosť stresovaných“ a prejavuje poruchy, ako sú nespavosť, bolesti hlavy, bolesť žalúdka, úzkosť, panika a depresia. 43% respondentov uviedlo „maximálnu úroveň stresu“.

Podľa odborníkov je veľká vlna posttraumatického stresu jedným z hlavných príčin, spôsobujúcich problémy žiť naplno.

 

1. Ansileve na zlepšenie nálady

Ansileve je doplnok, ktorý využíva prirodzené funkčné princípy na úplné riešenie problému. Obsahuje:

Protizen, hydrolyzovaný extrakt z morských peptidov. Sú ľahko spracované organizmom.

Cyracos (Melissa officinalis L.) a Griffonia (Griffonia simplicifolia (DC.)) Podporujú relaxáciu a duševnú pohodu a zlepšujú náladu. Cyracos je suchý extrakt z balzamu citróna získaný patentovanou metódou schopnou chrániť celú rastlinu titrovanú v hydroxymetylových kyselinách a kyseline rozmarínovej.

Semená Griffonia obsahujú 5-hydroxytryptofán, aminokyselinu dôležitú pre nervový systém, ako prekurzor serotonínu.

Vitamín B6 je vo vode rozpustný vitamín, nemôže sa hromadiť v tele a musí sa užívať s jedlom. Prispieva k normálnemu fungovaniu nervového systému a k normálnym psychologickým funkciám.

Je tiež dôležité podporovať orgán pri zvládaní stresu. Z tohto dôvodu bol do formulácie zahrnutý aj Rhodiola (Rhodiola rosea L), vďaka svojim adaptogénnym tonickým vlastnostiam pomáha organizmu, najmä v stresových situáciách.

Nakoniec sú to dve aminokyseliny, L-lyzín a L-arginín.

 

Prispôsobenie dávkovania

Dávkovanie Ansileve je možné prispôsobiť podľa potreby. Odporúča sa užiť 1 alebo 2 kapsuly Ansileve denne (v dvoch rôznych časoch počas dňa):

Jedna kapsula ráno a druhá popoludní, ak človek nedokáže zvládnuť tempo dňa a pracovný stres

Jedna kapsula popoludní a jedna večer, ak pociťujete starosti a zlé myšlienky pred spaním